KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13316559
nr 1331 6559
Etsning
Oidentifierad konstnär. Waldemarsudde, Stockholm, 1927. Signerad. Motivet: 11x14cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:06:52
1/6 10:26:13
Waldemarsudde